Współpraca

Do dnia dzisiejszego projekt Plastmaker zarejestrował kilkadziesiąt chronionych i wzorów przemysłowych w OHIM i UPRP, znaków towarowych oraz wynalazków.

Produkuj z nami lub świadcz usługi pod marką Plastmaker lub Twoją własną Marką i Logotypem: imitacje desek rdzeniowych, deski styropianowe, elastyczne okładziny technologii PCT

Dołącz do szerokiej grupy naszych Partnerów oferujących

nasze wzory przemysłowe lub usługi pod:

1

swoim własnym Logotypem!

2

znakiem producenta chemii budowlanej czy materiałów izolacyjnych

3

lub jedną z szeregu naszych marek

Zapraszamy do współpracy


Jesteś producentem powszechnie znanych profili elewacyjnych sztukaterii: gzymsów listew etc?

Jesteś producentem chemii budowlanej – klejów i mas?

Prowadzisz firmę remontowo budowlaną?

Prowadzisz firmę remontowo budowlaną?

Jesteś producentem styropianu, styroduru lub innego materiału nadających się na rdzenie dla naszych wzorów? Otwórz w swoim regionie zakład produkcyjny naszych wzorów przemysłowych zarejestrowanych w urzędach patentowych

Dołącz do nas

Wykup wybrane licencje na zarejestrowane wzory, produkuj i wprowadzaj do obrotu:
profile rdzeniowe z powłokami dekoracyjnymi imitującymi przestrzenną strukturę drewna lub inne
pod swoją własną Marką. Świadcz usługi, korzystaj legalnie z naszych wzorów, narzędzi, sposobów, technologii i zarejestrowanych wzorów przemysłowych.
W zakresie naszego wzornictwa współpracujemy dziś z największymi
producentami styropianu i styroduru w Europie oraz chemii budowlanej !
Już wiele firm krajowych oraz międzynarodowych wprowadza dziś do obrotu pod własnymi markami produkty oparte na naszych wzorach przemysłowych

Nie zwlekaj i dołącz do nich!
Plastmaker TECHNOLOGY

To Nowe rozwiązania w zakresie kreowania otoczenia bez ograniczeń i ponad dostępne standardy.

PROJEKT plastmaker

Projekt Plastmaker jest w legalnym i jawnym posiadaniu szeregu autorskich, wzorów przemysłowych, oraz narzędzi do których posiada prawa, a w myśl ich udziela przedsiębiorcom zewnętrznym zgód oraz przyzwoleń czasowych, licencji, sublicencji na usługi w zakresie autorskich dekoracyjnych aplikacji, jak i na wprowadzanie do obrotu produktów gotowych mieszczących się w zakresie posiadanych autorskich i wzorów przemysłowych.

Jesteśmy posiadaczami autorskich technologii i narzędzi do wykonywania struktur przestrzennych za pomocą szerokiej gamy technik materiałów i urządzeń.

Udzielamy zgód oraz przyzwoleń w zakresie na czasowe wprowadzenie do produkcji i obrotu materiałów gotowych oraz sposobów i technologii w zakresie osiągania naszych autorskich wzorów.

Udzielamy czasowych płatnych sublicencji na – produkcję lub usługi w danym regionie lub kraju. Dotyczy to produktów i usług opartych na posiadanych przez nas autorskich wzorach, narzędziach oraz technikach, a co za tym idzie wprowadzanymi do obrotu pod własnymi , nowo wykreowanymi markami handlowymi parterów z ich własnymi znakami towarowymi . Dotyczy to np:

– okładziny dekoracyjnej o przestrzennej strukturze drewna do okładania elementów o dowolnych kształtach w tym ścian i budynków, mebli etc.

– rdzeniowych profili dekoracyjnych o różnych kształtach a w tym także imitacji dekoracyjnych desek elewacyjnych wykonanych ze spienionego polistyrenu, oraz szeregu innych materiałów mieszczących się w naszej otwartej ofercie handlowej.

-świadczenia usług w zakresie bezpośrednich sposobów, technologii produkcyjnych, oraz szeregu innych wzorów, technik i narzędzi do których posiadamy prawa.

W zakresie oferty, oraz prowadzonej działalności współpracujemy jawnie z czołowymi, dużymi firmami produkcyjnymi, przedsiębiorstwami usługowymi jak i z innymi np. regionalnymi przedsiębiorcami.

Jeśli nie jesteś pewien oferenta urządzeń lub technik , które proponuje Ci oferent przekonując Cię, że to dobry biznes rozumiany poprzez kupnie od niego oferowanego narzędzia lub sposobu wykonania “czegoś”? ….- Zapytaj go, czy ma prawa do wzoru przemysłowego lub jest autorem sposobu do osiągnięcia konkretnego efektu tj. gotowego produktu lub wytworu, który chcesz za pomocą tego narzędzia lub proponowanego sposobu osiągnąć, oraz w jakim zakresie możesz go stosować?

Jeśli Twój potencjalny oferent odpowie Ci na to pytanie, to poproś go, aby poświadczył Ci to na piśmie. Jeśli to uczyni, napisz do nas zanim narazisz się na inne konsekwencje tj. dotyczące użycia technicznych środków w celu osiągnięcia zamierzonego, konkretnego efektu.

Pamiętaj – wprowadzając gotowy wyrób na rynek osiągnięty za pomocą dowolnych technicznych środków lub oferując usługę wykonania możesz narazić się na naruszenie praw należących osób trzecich.

Narzędzie w postaci matrycy ramowej lub progowej lub każde inne – to tylko środek techniczny do osiągnięcia zamierzonego celu. To prawie tak jakby kupić drukarkę i za jej pomocą drukować tekst książki lub obrazki, a wydruki sprzedawać, lub kupić nagrywarkę i za jej pomocą kopiować utwory muzyczne i podobnie oferować je w sprzedaży. Posiadanie narzędzi lub wykorzystanie innych środków technicznych w aspekcie zamierzonego celu, kopiowania lub naśladowania, nie usprawiedliwia przed naruszeniem praw w aspekcie tego do jakich celów używane jest, czy było dane narzędzie.

Nie jesteś pewien co zrobić – przeczytaj artykuły dotyczące własności przemysłowej, intelektualnej i autorskiej, lub odwiedź prawnika zanim narazisz się na konsekwencje osób uprawnionych.

Jeśli wrażenie jakie Twój potencjalny wytwór miałby wywoływać na tle zorientowanego użytkownika/ odbiorcy tego co oferujesz, lub zamierzasz oferować i oferta w postaci wytworu nie wywołuje odmiennego wrażenia na tle tego co mamy zarejestrowane i do czego posiadamy prawa to wiedz, że oferując to w otwarty sposób, narażasz się na egzekwowanie naszych praw,

PROJEKT PLASTMAKER

skupia w sobie na obecną chwilę Firmy na różnych płaszczyznach współpracy o zasięgu regionalnym, krajowym, europejskim oraz ogólnoświatowym. W zakresie naszego wzornictwa i materiałów, do dziś współpracujemy z szeregiem światowych liderów produkujących materiały budowlane, izolacyjne, masy i kleje, wykorzystywane w naszych wzorach, technikach i materiałach instalacyjnych,

Współpracujemy także z mniejszymi Firmami na różnych płaszczyznach współpracy i w określonym zakresie w tym także kreujących własne marki.

Co mamy do zaproponowania?

1

Poszukujemy rzetelnych przedsiębiorców gotowych do produkcji w krajach Wspólnoty Europejskiej materiałów i usług aplikacji bezpośrednich, opartych na naszych zarejestrowanych wzorach przemysłowych oraz autorskich narzędziach i technikach. Wspieramy narzędziami, technologią i odpisujemy licencje lub sublicencje na wzory. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz do nas.

2

Jesteś producentem wysokiej jakości materiałów budowlanych i chciałbyś wdrożyć do swojego sytemu nasze autorskie techniki i narzędzia do pozyskiwania zarejestrowanych wzorów lub wprowadzać produkowane przez Ciebie produkty oparte na naszych wzorach przemysłowych? Jeśli tak napisz do nas.

3

Jesteś wykonawcą robót budowlanych i poszukujesz profesjonalnych narządzi do pozyskiwania interesujących efektów w oparciu o posiadane przez nas zarejestrowane wzornictwo przemysłowe oraz autorskie narzędzia? Jeśli tak, napisz do nas.

4

Prowadzisz hurtownię lub sklep z elementami, materiałami dekoracyjnymi. Chciałbyś poszerzyć ofertę o proponowany przez nas asortyment? Nie zwlekaj i dołącz no grupy naszych jawnych lub utajonych partnerów handlowych lub polecanych wykonawców.

Napisz do nas : plastmaker@gmail.com

W mailu podaj informacje o swojej firmie:

pełną nazwę firmy,
adres firmy
telefon i nazwisko decyzyjnej osoby
jeśli posiadasz stronę internetową – dołącz linka
Opisz czym jakim rodzjem współpracy jesteś zainteresowany.

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy warunki współpracy.

5

Prowadzisz biuro projektowe, jesteś inwestorem lub wykonawcą specjalizującym się w budowach, remontach lub pracach wykończeniowych obiektów budowlanych?

Nasza oferta na stronie internetowej nie jest dla ciebie wystarczająca?
Jesteś w potrzebie innych materiałów?
Wyślij do nas zapytanie odnośnie Twoich potrzeb a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i wykonać interesujące Cię PROFILE SPECJALNE

6

Jesteś zainteresowany wykonywaniem profili dekoracyjnych w swoim regionie na konkretny rynek wg. naszych technologii i w zakresie posiadanego przez nas wzornictwa przemysłowego identyfikowalnego z naszymi znakami towarowymi ? Jeśli tak to napisz do nas.

Jesteśmy gotowi współpracować z lojalnymi i rzetelnymi przedsiębiorcami udzielając im pisemnej licencji na chronione wzory przemysłowe, zapewniając: dobrej jakości produkty, urządzenia, materiały, technologię, wparcie i wiedzę techniczną do rozwoju przedsięwzięcia.

Obecnie poszerzamy grono Współproducentów i usługodawców, kreujących własne marki wprowadzanych do obrotu wytworów opartych na naszych wzorach. – Posiadamy wolne regiony i obszary oraz płaszczyzny, na które gotowi jesteśmy odpisać licencje regionalne lub inne na poszczególne wzory przemysłowe w konkretnych zakresach zastosowań i ofert.

7

Jesteś zainteresowany wprowadzaniem do obrotu profili dekoracyjnych w zakresie naszych wzorów pod Twoją własną marką? Gotowi jesteśmy produkować profile specjalnie dla Ciebie abyś kreował swoją markę naszych wzorów przemysłowych. Interesuje Cię kreowanie własnej marki gotowych produktów opartych na naszych wzorach wykonanych specjalnie dla Twojej firmy, tak jak robią to inne firmy ? Nie zwlekaj i dołącz do grupy partnerów kreujących własne marki naszych wzorów – Jeśli tak to napisz do nas.

Jesteśmy gotowi współpracować z lojalnymi i rzetelnymi przedsiębiorcami udzielając im zgody na wprowadzanie do obrotu materiałów tożsamych z naszymi wzorami przemysłowymi pod ich własną marką handlową.

8

Intersuje Cię wprowadzanie naszych produktów na zasadach wyłącznych na rynki innych krajów pod Twoją własną marką lub identyfikowalną z naszymi znakami towarowymi -Jeśli tak to napisz do nas.

Jesteśmy gotowi współpracować z lojalnymi i rzetelnymi przedsiębiorcami udzielając im zgody na wprowadzanie do obrotu materiałów tożsamych z naszymi wzorami przemysłowymi

9

Wykonujesz tynki dekoracyjne drewnopodobne o strukturze drewna na elewacjach budynków?

Jesteś w potrzebie najwyższej jakości matryc do odciskania betonu architektonicznego (techniką pargetingu)
Gotowi jesteśmy wykonać dla Ciebie matryce dla osiągania tego typu wzorów oraz szeregu innych. Wykonujemy matryce silikonowe wielokrotnego użytku oraz tracone w postaci elastycznych plastrów szalunkowych.

Wybrane płaszczyzny współpracy w zakresie szeregu projektów oraz posiadanych przez grupę projektową Plastmaker® technology z szeregu:


zgłoszonych do ochrony znaków towarowych

wzorów przemysłowych

wynalazków

narzędzi

autorskich sposobów technicznych

myśli i rozwiązań racjonalizatorskich należących do projektów grupy Plastmaker® technology

PLASTMAKER

to znak towarowy mieszczący w sobie szereg autorskich innych znaków towarowych, projektów, rozwiązań technologicznych narzędzi, sposobów technicznych, procesów produkcyjnych, aplikacji, kolorów, struktur, narzędzi ręcznych oraz mechanicznych, technik, materiałów, mas, klejów, dyspersji, środków do malowania, wzorów okładzin, matryc i form oraz szeregu gotowych profili i bardzo szerokiego zakresu usług

W skład dóbr przedsięwzięcia projektów Grupy Plastmaker wchodzą miedzy innymi :

wzory przemysłowe, sposoby techniczne, narzędzia, wzory matryc, materiały, surowce, separatory, kleje, masy i inne.

W naszym projekcie skupiamy autorów wzorów, wynalazków i procesów technologicznych. Projekt Plastmaker na przestrzeni lat zarejestrował kilkadziesiąt wzorów przemysłowych w urzędach patentowych w Polsce i Europie.

W wybranych projektach grupy Plastmaker technology uczestniczy dziś szereg czołowych i rozpoznawalnych europejskich i światowych marek producentów chemii budowanej, środków do malowania jak i najwięksi producenci materiałów izolacyjnych.

W zakresie posiadanych przez nas praw współpracujemy z wieloma firmami na różnych płaszczyznach i na różnych zasadach, polach eksploatacji jak i w określonych zakresach.

PLASTMAKER

Zapraszamy Cię do współpracy