Logistyka

LOGISTYKA

Elastyczne imitacje desek dekorfront i dekorflex

a) Produkty te wysyłamy w kartonach na terenie Polski. W każdym z nich znajduje się 12 sztuk okładzin = 6m2 Koszt wysyłki wg. aktualnie obowiązujących stawek firm kurierskich. Wysyłka zagraniczna tylko po wcześniejszym uzgodnieniu przed złożeniem zamowienia.

b) Odbiór osobisty

Profile dekoracyjne i imitacje desek na styropianie

a) Produkty te można odebrać we własnym zakresie ( np. na dach samochodu wyposażonego w relingi i dachowe poprzeczki bagażnikowe)

b) Można we własnym zakresie zlecić przewóz profili zaufanej Zmawiającemu firmie przewozowej realizującej dostawy bezpośrednie.
– pakowanie paczek w folię gratis

– wokół paczek owiniętych folią na życzenie możemy wykonać gratis dodatkowo obręcze styropianowe dystansujące towar od powierzchni ładunkowej.

– pakowanie paczek w styropian +15 % wartości zamówienia.

– profile powinny być transportowane w pozycji leżącej unieruchomionej na płaskiej powierzchni ładunkowej pojazdu.

c) Najbezpieczniejszym transportem zewnętrznym jest zalecany przez nas zewnętrzny transport dedykowany realizowany przez firmę transportową Tristram. Aktualny koszt takiej usługi wynosi 1,85 brutto za kilometr, który  liczony  zawsze tylko w jedną stronę tj. z Tomaszowa Maz. do miejscowości Zamawiającego.        ( Cena dostawy jest do negocjacji. Często zdarza się, że my pokrywamy połowę lub całość kosztów dostawy – wszystko zależy od odległości oraz wartości zamówienia)             Koszty  wynikające z tego typu realizacji dostawy rozliczane są standardowo  gotówką u przewoźnika w chwili dostawy. Uwaga – Konfigurator cenowy profili  w naszym sklepie  internetowym nie zlicza dystansów dzielących firmę  Plastmaker  z Odbiorcą  i nie podaje kwot za ewentualne zlecone  zewnętrzne usługi transportowe. Dobrowolne podanie adresu planowanej dostawy w chwili składania zmówienia nie skutkuje  naliczeniem  kosztów dostawy w trybie zamawiania profili dekoracyjnych i ma charakter wyłącznie informacyjny.  Chcąc skorzystać  z takiego transportu dedykowanego  zaleconego przez firmę Plastmaker prosimy,  aby zamieścić komentarz w  polu notatki składanego zamówienia .  np –  ( proszę o  wysyłkę zamówienia na adres ….)  W takiej sytuacji przed wysłaniem zamówienia, Zamawiający otrzyma  informację  o  kosztach związanych z wysyłką dłużycową dedykowaną.  

Uwaga  – odradzamy naszym klientom zlecanie wysyłek naszych produktów powszechnie znanym firmom kurierskim ze względu na zwiększone ryzyko  wystąpienia uszkodzeń towaru. Wysokie ryzyko uszkodzeń o którym mowa wynika z faktu realizowania takiej wysyłki przez kilku kierowców,  kilku operacji załadunków i rozładunków oraz  częste nie zachowywanie należytej staranności  przez  przewoźników tej kategorii w oparciu o powierzony im do transportu delikatny towar.