Logistyka

LOGISTYKA

Elastyczne imitacje desek dekorfront i dekorflex

a) Produkty te wysyłamy w kartonach na terenie Polski. W każdym z nich znajduje się 12 sztuk okładzin = 6m2 Koszt wysyłki wg. aktualnie obowiązujących stawek firm kurierskich. Wysyłka zagraniczna tylko po wcześniejszym uzgodnieniu przed złożeniem zamowienia.

b) Odbiór osobisty

Profile dekoracyjne i imitacje desek na styropianie

a) Produkty te można odebrać we własnym zakresie ( np. na dach samochodu wyposażonego w relingi i dachowe poprzeczki bagażnikowe)

b) Można we własnym zakresie zlecić przewóz profili zaufanej Zmawiającemu firmie kurierskiej.
– pakowanie paczek w folię gratis
– pakowanie paczek w styropian +15 % wartości zamówienia.

c) Najbezpieczniejszym transportem zewnętrznym jest zlecany przez nas transport dedykowany. Aktualny koszt takiej usługi wynosi 1,85 brutto za kilometr liczony  zawsze tylko w jedną stronę tj. z Tomaszowa Maz. do miejscowości Zamawiającego. Koszty  wynikające z tego typu realizacji dostawy rozliczane są standardowo  gotówką u przewoźnika w chwili dostawy. Uwaga – Konfigurator cenowy profili  w naszym sklepie  internetowym nie zlicza dystansów dzielących firmę  Plastmaker  z Odbiorcą  i nie podaje kwot za ewentualne zlecone  zewnętrzne usługi transportowe. Dobrowolne podanie adresu planowanej dostawy w chwili składania zmówienia nie skutkuje  naliczeniem  kosztów dostawy w trybie zamawiania profili dekoracyjnych i ma charakter wyłącznie informacyjny.  Chcąc skorzystać  z takiego transportu dedykowanego  zleconego przez firmę Plastmaker prosimy,  aby zamieścić komentarz w  polu notatki składanego zamówienia .  np –  ( proszę o  wysyłkę zamówienia na adres ….)  W takiej sytuacji przed wysłaniem zamówienia, Zamawiający otrzyma  informację  o  kosztach związanych z wysyłką dłużycową dedykowaną.