Maskownica rewizyjna drewnopodobna: rur, kabli, instalacji, podciągów i belek stropowych.

zabudowa,maskownica,obudowa rewizyjna imitacja drewna

Maskownica rewizyjna drewnopodobna: rur, kabli, instalacji, podciągów i belek stropowych.

Firma Plastmaker.pl oferuje najszerszy asortyment w zakresie maskownic rewizyjnych drewnopodobnych: rur, kabli, instalacji, podciągów jak i belek stropowych na wymiar.

Z nami zamaskujesz wszelkie instalacje, podciągi, belki stropowe lub inne instalacje i pęknięcia tak sufitów jak i ścian. Oferujemy szereg maskownic drewnopodobnych wykonywanych na wymiar.

Wykonujemy następujące zabudowy, obudowy i maskownice rewizyjne w kształcie: ceowników, kątowników, profili płaskich, pełnych oraz przelotowych.

Nasze maskownice rewizyjne drewnopodobne wykonane z rdzenia styropianowego powlekanego masą z przestrzenną strukturą wzoru drewna nie mają sobie równych.

Maskownica rewizyjna drewnopodobna w Twoim domu

Maskujemy elementy wszelkie instalacje, rury, podciągi, jętki a nawet belki stropowe dzięki najlepszym narzędziom w postaci specjalnych matryc. Maksymalna wysokość ścianek oraz podstawy ceownika to 38 cm, a w niektórych przypadkach nawet 50 cm. Maksymalna długość maskownic stanowiących zabudowy osłonowe drewnopodobne to aż 5 metrów. Razem z nami i naszą ofertą zabudów, osłon i maskownic zamaskujesz między innymi wszelkie pęknięcia sufitów, stropów, ścian, instalacji kanalizacyjnej, rur i kabli.

Skonfiguruj własną maskownicę rewizyjną imitującą drewno na wymiar

Zamawiający maskownice rewizyjne ma do dyspozycji interaktywne konfiguratory, dzięki któremu za pomocą specjalnych suwaków może określić wymiary interesującej go zabudowy drewnopodobnej. Obudowy i osłony różnych elementów wykonujemy ze styropianu powlekanego przestrzenną strukturą drewna lub z blachy ocynkowanej.

Z firmą Plastmaker.pl zamaskujesz szereg szpetnych pęknięć instalacji wodnych, elektrycznych lub kanalizacyjnych. Zamawiając maskownice rewizyjne drewnopodobne na wymiar płacisz jedynie za zamówiony towar w postaci zabudów i osłon drewnopodobnych bez kosztów  odpadów wynikających z ewentualnego docinania profili maskujących.

Elastyczna deska dekoracyjna alternatywą dla profili maskujących

Gdyby z jakichś powodów profile maskujące do tworzenia zabudów okazały się niewystarczające można także posłużyć elastyczną deską dekoracyjną. Maskowanie za pomocą elastycznej deski, okleiny dekoracyjnej DekorFront przypomina tapetowanie. Tyle że klej dyspersyjny o gęstości zbliżonej do pasty do zębów nakładany nie jest na okleinę, a na powierzchnię instalacyjną. Wszędzie tam, gdzie nie niemożliwym staje się zainstalowanie oferowanych przez Plastmaker maskownic i zabudów można je samemu wykonać z okleiną Dekor Front. Wystarczy np. z płyty KG lub innego materiału wykonać bardziej skomplikowaną maskownicę. Po wykonaniu takiej obudowy osłonowej możemy ją następnie okleić elastyczną imitacją deski w postaci okleiny drewnopodobnej Dekor Front.

W naszym kreatorze profili zamówisz pod wybrany wymiar produkty takie jak Ceownik styropianowy powlekany, czy Elastyczna okleina ( deska)dekorFRONT.

Podziel się tym postem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *